Dog Breeds
There are no translations available.

mal_200Album, guide and great fun for dog lovers. 230 dog breeds illustrated with over 2000 stunning photographs of the champions. Information about each breed, selection by traits, appearance and breed groups. Quizzes and games checking your knowledge of the canine world on many levels. Entertainment combined with knowledge. The program for lovers and for those who have not yet chosen their canine companion.
Więcej…
 
Dog at Hand
dog_at_hand_200x200Dog at Hand dla Windows Phone zgromadzi w jednym miejscu i połączy istotne informacje dotyczące twoich  psów. Pomoże kontrolować zdrowie, higienę i wydatki.

Program przypomni ci o urodzinach twoich pupili, szczepieniach, badaniach kontrolnych itp. Dowiesz się ile wydajesz na swoje psy. Kolorowe wykresy i zestawienia pomogą ci uporządkować wydatki. W wygodnej formie zapiszesz godziny przyjęć weterynarzy i fryzjerów, telefony, adresy itp. Zdjęcie karmy, jej cena i link do sklepu zapewnią ci komfort zakupów..
Więcej…
 
Dog at Hand FREE
dog_at_hand_200x200_freev3Dog At Hand FREE przechowa wszystkie dane twojego zwierzaka i pomoże kontrolować wydatki na jego żywienie.
Więcej…
 
Cat at Hand
cat_at_hand_200x200Cat at Hand dla Windows Phone zgromadzi w jednym miejscu i połączy istotne informacje dotyczące twoich kotów. Pomoże kontrolować zdrowie, higienę i wydatki.

Program przypomni ci o urodzinach twoich pupili, szczepieniach, badaniach kontrolnych itp. Dowiesz się ile wydajesz na swoje koty. Kolorowe wykresy i zestawienia pomogą ci uporządkować wydatki. W wygodnej formie zapiszesz godziny przyjęć weterynarzy i fryzjerów, telefony, adresy itp. Zdjęcie karmy, jej cena i link do sklepu zapewnią ci komfort zakupów.
Więcej…
 
Pet at Hand
pet_at_hand_200x200Pet at Hand dla Windows Phone zgromadzi w jednym miejscu i połączy istotne informacje dotyczące twoich  zwierzaków. Pomoże kontrolować zdrowie, higienę i wydatki.

Program przypomni ci o urodzinach twoich pupili, szczepieniach, badaniach kontrolnych itp. Dowiesz się ile wydajesz na swoje zwierzaki. Kolorowe wykresy i zestawienia pomogą ci uporządkować wydatki. W wygodnej formie zapiszesz godziny przyjęć weterynarzy i fryzjerów, telefony, adresy itp. Zdjęcie karmy, jej cena i link do sklepu zapewnią ci komfort zakupów.
Więcej…
 
SMS at Hand 3 dla Pocket PC
SAH logo SMS at Hand jest aplikacją do komunikacji w formie czatu i archiwizacji krótkich wiadomości tekstowych na platformie Windows Mobile 6 Professional (dla urządzeń Pocket PC - z ekranem dotykowym). Składa się z dwóch głównych ekranów. Pierwszy zawiera listę kontaktów uporządkowanych od osób z którymi kontaktujesz się najczęściej w dół. Na samej górze pojawiają się kontakty od których właśnie otrzymałeś nowego SMS. Po wyborze kontaktu pojawia się krótki podsumowanie historii komunikacji: czas ostatniej rozmowy, wiadomości od tego czasu, itp. Z ekranu kontaktów następuję przejście do ekranu konwersacji, gdzie prezentowana jest chronologicznie cała historia komunikacji zawierająca SMS i wykonane rozmowy z wybraną osobą. Wiadomości prezentowane są w całości bez konieczności wchodzenia lub rozwijania. Na tym samym ekranem w wygodny sposób możemy wprowadzić tekst nowej wiadomości. Program dopasowuje rozmiar okienka do objętości tekstu. "SMS at Hand" umożliwia także archiwizacje wiadomości tekstowych w postaci HTML lub tekstowej.
Więcej…
 
SMS at Hand 3 dla Smartphone
SAH logoSMS at Hand jest aplikacją do komunikacji w formie chatu i archiwizacji krótkich wiadomości tekstowych na platformie Windows Mobile 6 Standard (dla urządzeń bez ekranu dotykowego). Składa się z dwóch głównych ekranów. Pierwszy zawiera listę kontaktów uporządkowanych od osób z którymi kontaktujesz się najczęściej w dół. Na samej górze pojawiają się kontakty od których właśnie otrzymałeś nowego SMS. Po wyborze kontaktu pojawia się krótki podsumowanie historii komunikacji: czas ostatniej rozmowy, wiadomości od tego czasu, itp. Z ekranu kontaktów następuję przejście do ekranu konwersacji, gdzie prezentowana jest chronologicznie cała historia komunikacji zawierająca SMS i wykonane rozmowy z wybraną osobą. Wiadomości prezentowane są w całości bez konieczności wchodzenia lub rozwijania. Na tym samym ekranem w wygodny sposób możemy wprowadzić tekst nowej wiadomości. Program dopasowuje rozmiar okienka do objętości tekstu. "SMS at Hand" umożliwia także archiwizacje wiadomości tekstowych w postaci HTML lub tekstowej.
Więcej…
 
Rotate

rotbigDwie aplikacje, które mogą sprawić, że użytkowanie twojego urządzenia stanie się bardziej praktyczne. Rotate 0-90 i Rotate 0-270 pozwalają na przełączanie między orientacją pionową i poziomą interfejsu Windows Mobile. Programy wykorzystują standardową funkcję systemu na urządzaniach, na których tej funkcji nie udostępniono.

Aby przełączyć orientację po prostu uruchom program. Uruchom ponownie, żeby przełączyć z powrotem. Dla wygody użytkowania nie jest wyświetlane żadne okno. Program można umieścić w Start Menu lub przypisać do klawisza sprzętowego. Na platformie Smartphone można także przypisać do klawisza za pomocą funkcji "Szybkiego wybierania". W tym celu w folderze programów (Start) wybierz ikonę Rotate i prawy przyciskiem menu "Dodawanie szybkiego wybierania...". Dalej wybierz klawisz.

Więcej…